Onze mensen

Voorstellen team

Bij Mukkie werken we met mensen die hart hebben voor kinderen en die de kennis en ervaring hebben die nodig is. U vertrouwt tenslotte het kostbaarste dat u heeft aan ons toe. Al onze pedagogisch medewerkers zijn volledig geschoold met een PW3 of PW4 diploma gericht op kinderopvang. Tevens zijn de meeste pedagogisch werkers in het bezit van een kinder EHBO diploma, de taaltoets en het VVE certificaat peuterpraat. De pedagogisch werkers die deze nog niet in het bezit hebben, worden hiervoor opgeleid.

Stageplaatsen

Wij hebben regelmatig stageplaatsen voor studenten Pedagogisch Werk. Zij draaien bij ons boventallig mee, zodat zij kunnen leren en ervaring opdoen. Een stagiair staat altijd extra op de groep onder begeleiding van een gediplomeerde begeleider.

Leidinggevende

Wendy Peschier

Wendy Peschier Eigenaresse – Directeur

Simone Anemaet

Simone Anemaet Assistent leidinggevende In dienst sinds 1 september 2008 Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Wolkjes

Rianne

Rianne

In dienst sinds: 1 oktober 2009 Pedagogisch coach

 

 

Coriena

Coriena
In dienst sinds:
1 maart 2010

Melissa

Melissa
In dienst sinds:
1 februari 2014

Alicia

 

 

Alicia
In dienst sinds:
10 september 2018

Zonnetjes

Marion

Marion
In dienst sinds:
1 mei 2010

 

 

Michelle

Michelle
In dienst sinds:
1 november 2017

 

 

Suzan

Suzan
In dienst sinds:
1 oktober 2015

Mandy

Mandy
In dienst sinds:
23 februari 2017

 

Janine

Janine
In dienst sinds:
13 augustus 2019

Meggie

Meggie
In dienst sinds:
1 november 2018

Bloemetjes

Kaylee

Kaylee
In dienst sinds:
1 juli 2014

 

Liesbeth

Liesbeth 
In dienst sinds:
1 augustus 2015

Christa

Christa
In dienst sinds:
15 november 2017

Sharona

Sharona
In dienst sinds:
1 april 2019

 

 

lianne

Lianne
In dienst sinds 1 oktober 2012

Robin

Robin
In dienst sinds 01-02-2020

Bijtjes

Kim

Kim
In dienst sinds:
13 juni 2016

Lindsay

Lindsay
In dienst sinds: 15 oktober 2017 

Marissa

Marissa
In dienst sinds:
16 oktober 2016

Kimberley

Kimberley
In dienst sinds:
9 juli 2018

Sanne

Sanne
In dienst sinds:
9 september 2019

Invalkrachten